Please wait...

Kategori: Web Tasarım

Exemple
Web sitesinin faydaları

Web sitesi bir firma için neyi ifade ediyor?

Aslında bu tamamı ile firma sahibinin bakış açısına göre değişiklik gösterir. Teknoloji-iletişim çağında yaşıyoruz, özel hayatımız kadar iş hayatımızı da bu gelişen teknolojiye ayak uydurmak zorundayız. Başarılı olmak her zaman güncel olmak ve kendini yenilemek ile meydana gelir. Kendinizi yenileyemiyorsanız yaptığınız iş her neyse olası başarıları kaçırmanız kaçınılmazdır.

Bu anlamda işletmeler en az maliyet ile en fazla etkileşimi yakalayabilecek bir web sitesini göz ardı etmemeleri gerekir. Web sitesi açmak faal bir işletme açmaktan çok daha düşük maliyetlere sahip olsa da yerelde bulamadığınız müşterilerinin kat kat fazlasına ulaşma şansınız var.

Çok Fayda Az Maliyet

Şöyle düşünün : Örnek ; Bir dekorasyon firması kuruyorsunuz, bunun için bir ofis kiraladınız ve bu ofisi kendi zevklerinize göre dizayn ettiniz. Ortalama bir ofis dizaynı maliyetleri en düşük 15.000 TL olsun, tuttuğunuz dükkanın işleklik durumuna göre en az 1500₺ kira ödediğinizi varsayalım. Başlangıçta 15.000₺ bir rakam ödediniz ve her ay 1500 TL  stopaj vb. gibi muhasebesel ödenecek ücretleri ödemek zorundasınız. Genel anlamda baktığınızda çok yüksek maliyetler olmasa da bir çok kişi için iyi bir masraf gibi görünüyor.

Web sitesi kurmaya karar verdiğinizde sadece 1500₺ bir rakama profesyonel bir sanal mağazaya sahip olabilirsiniz. Ne bir toplu masraf ne bir aylık gider ödemez iken yerelliğe bağlı kalmadan Türkiye’nin hatta dünyanın her bir yerinden size ulaşılabilecek bir platform oluşturmuş olursunuz.Böylelikle çok düşük fiyatlara yüksek müşteriler elde edebilmeniz mümkün. Aşağıda genel olarak web sitesinin faydalarını belirtmeye çalıştık.

 

Web sitesinin faydaları

  • Marka değeri yaratır
  • Web sitesi markaya değer katar
  • İyi bir web sitesi size müşteri kazandırır.
  • Türkiye ve Dünyanın her yerinde bulunabilirlik şansınız artar
  • Sizi tanıyan müşterilerinize faaliyetlerinizi kolay bir şekilde sunabilirsiniz
  • Sizi tanımayan bilmeyen kişileri müşteriniz yapabilirsiniz
  • Fayda maliyet açısından minimum maliyet ile maksimum getiriyi elde edersiniz
  • Mevcut projelerinizi, satılık veya kiralık gayrimenkullerinizi satabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyanın Faydaları

Devamı
Exemple
Web Tabanlı Özel Yazılım Hizmetleri

Web Tabanlı Özel Yazılım Hizmetleri

Genel kullanım amacı ile geliştirilen çok sayıda yazılım bulunmakta olup bazı durumlarda ortaya çıkan ihtiyacın çözümüne yönelik olarak özel yazılımların geliştirilmesi gerekebilmektedir. Hazırda bulunmayan ve müşteriden gelen talebe yönelik olarak özel olarak geliştirilen yazılımlara özel yazılım adı verilmekte olup web tabanlı özel yazılım gelen siparişe yönelik üretilmektedir.

Continue reading Web Tabanlı Özel Yazılım Hizmetleri

Devamı
Exemple
Web Sitesi Niçin Önemli?

Web Sitesi Niçin Önemli?

  • Unutulmamalıdır ki günümüzde artık yeni bir marka, ürün ya da firma hakkında bilgi almak isteyen kişiler artık ilk olarak internet üzerinden araştırma yapmayı tercih etmektedir.
  • Uzun yıllardır hizmet veren eski şirketlerde ve markalarda dahi yeni müşterilere ulaşmanın en garanti yolu internettir ve internet sitesi olmayan kurumlar, markalar ve işletmeler bu potansiyel müşterilere ulaşma fırsatını kaçırmaktadır.

Continue reading Web Sitesi Niçin Önemli?

Devamı