Please wait...

Kategori: Digital Pazarlama

Exemple
Kurumsal Seo’da Uzmanlık Anlayışı

SEO Çalışmaları Mutlak Uzmanlık Gerektirir

Dijital pazarlamanın her geçen gün biraz daha çeşitlenmeyi sürdürdüğü günümüzde yeni araçlar sektöre girmeye devam ediyor. Büyük değere sahip olan kurumsal markalar sosyal medya, Adwords ve internet sitesi alanlarında ki çalışmalar için en iyi sonucu alabilmek adına her bir hizmeti bu alanda uzman olan departmanlara vermekte olup bu sayede daha verimli sonuçlar almaktadır.

SEO çalışmaları ise diğer tüm çalışmalar ile kıyaslandığında iş yükü en ağır olan çalışmalar olarak kabul edilmekte olup bu nedenle kesinlikle alanında deneyim sahibi olan SEO uzmanlarınca yapılmalıdır. İlk etap internet sitesinin link yapısını incelemek, anahtar kelimeler için doğru seçimlerde bulunmak, sitede yer alacak olan içeriklerin SEO ile uyumlu olmasını sağlamak ve site için verilecek olan backlinkler konusunda kaliteli seçimlerde bulunmak çok önemlidir. İş bölümü yapılarak gerçekleştirilecek olan profesyonel çalışmalar kesin sonucun elde edilmesini sağlaması açısından çok önemlidir.

Devamı
Exemple
Kurumsal Markanın Pazarlanması

Marka Pazarlama

Marka psikoloji oluşturmak ve bunu kavramak günümüzde pazarlamanın en tartışılmaz en önemli maddelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Potansiyel müşteriler için karar verirken etkileyici olan önemli unsurlardan biride markaya güven duygusudur ve satış grafiğinin arttırılması için bu duygunun güçlendirilmesi büyük önem sahiptir. Continue reading Kurumsal Markanın Pazarlanması

Devamı
Exemple
Kurumsal SEO Hizmeti

Kurumsal SEO Hizmeti

Kurumsal kimlik oluşturmayı başaran markalara yönelik olarak sunulan, bu markaların gelirlerinin arttırılmasını sağlamaya yönelik olarak gerçekleştirilen arama motoru optimizasyon işlemlerine kurumsal SEO hizmeti adı verilmektedir. Bu hizmetin amacı kurumsal markaların gelirlerinin arttırılmasını sağlamak, arama motorlarında bu markaları üst sıralara taşımak ve en iyi dereceyi elde etmesini garanti altına almaktır. Continue reading Kurumsal SEO Hizmeti

Devamı
Exemple
Google Adwords Nedir?

Google Adwords Nedir?

Özel olarak kurulan geniş bir platform olan Adwords Google bünyesinde hizmet vermektedir. Platformun amacı Google arama motoru üzerinden yapılan aramaları web sitelerine yönlendirmektir. İşletmeler ve markalar için farklı kampanyalar ile çeşitli reklamlar oluşturan Google Adwords yapılan aramalarda gösterim avantajı sağlamaktadır.

Continue reading Google Adwords Nedir?

Devamı
Exemple
Web Sitesi Niçin Önemli?

Web Sitesi Niçin Önemli?

  • Unutulmamalıdır ki günümüzde artık yeni bir marka, ürün ya da firma hakkında bilgi almak isteyen kişiler artık ilk olarak internet üzerinden araştırma yapmayı tercih etmektedir.
  • Uzun yıllardır hizmet veren eski şirketlerde ve markalarda dahi yeni müşterilere ulaşmanın en garanti yolu internettir ve internet sitesi olmayan kurumlar, markalar ve işletmeler bu potansiyel müşterilere ulaşma fırsatını kaçırmaktadır.

Continue reading Web Sitesi Niçin Önemli?

Devamı