Please wait...

'

Kurumsal Seo

Sitenizi gücünü farkedin ve onu serbest birakin. Yükselmenin en pratik yolu.

 

Kurumsal SEO Hizmeti

Kurumsal kimlik oluşturmayı başaran markalara yönelik olarak sunulan, bu markaların gelirlerinin arttırılmasını sağlamaya yönelik olarak gerçekleştirilen arama motoru optimizasyon işlemlerine kurumsal SEO hizmeti adı verilmektedir. Bu hizmetin amacı kurumsal markaların gelirlerinin arttırılmasını sağlamak, arama motorlarında bu markaları üst sıralara taşımak ve en iyi dereceyi elde etmesini garanti altına almaktır. Bizden kurumsal SEO hizmeti almak isteyen müşterilerimize yönelik olarak en çok kullanılan arama motorları arasında yer alan Google ve Yandex arama motorlarına ek olarak Bing ve Baidu arama motorlarına yönelik olarak ta kurumsal SEO hizmetlerimiz bulunmaktadır. Şirketimiz kurumsal web sitelerinin talep edilen anahtar kelimeler için arama sonuçlarında birinci sayfada yer almalarını sağlamak için hizmet sunmaktadır.

Marka Pazarlama

Marka psikoloji oluşturmak ve bunu kavramak günümüzde pazarlamanın en tartışılmaz en önemli maddelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Potansiyel müşteriler için karar verirken etkileyici olan önemli unsurlardan biride markaya güven duygusudur ve satış grafiğinin arttırılması için bu duygunun güçlendirilmesi büyük önem sahiptir. Satışa sunulan ürün ve hizmetin kalitesi ne kadar yüksek olursa olsun bu kalitenin mutlaka kurumsal imaj ile desteklenmesi zorunludur.

SEO

Gerçekleştirilecek olan SEO çalışmaları kurumsal markalaşma için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Örnek vermek gerekirse 35 yaş ve üstü kadınlara hitap eden, hedef kitle olarak yüksek gelir seviyesi grubunu ele alan bir kozmetik markasını düşünelim. Bu markanın arama motorlarına Anti Aging anahtar kelimesi ile arama yapıldığında ilk sıralarda çıkması beklenir. Ancak bu anahtar kelimelerde başka markaların ürünlerinin sizin markanızın ürünlerinin üzerinde yer alması durumunda marka itibarınız zedelenmiş olur. Verilen bu örnekten de anlaşılacağı üzere yapılan SEO çalışmaları markaların akıllarda kalmasını sağlaması açısından hayati bir öneme sahiptir.

SEO Çalışmaları Mutlak Uzmanlık Gerektirir

Dijital pazarlamanın her geçen gün biraz daha çeşitlenmeyi sürdürdüğü günümüzde yeni araçlar sektöre girmeye devam ediyor. Büyük değere sahip olan kurumsal markalar sosyal medya, Adwords ve internet sitesi alanlarında ki çalışmalar için en iyi sonucu alabilmek adına her bir hizmeti bu alanda uzman olan departmanlara vermekte olup bu sayede daha verimli sonuçlar almaktadır.

SEO çalışmaları ise diğer tüm çalışmalar ile kıyaslandığında iş yükü en ağır olan çalışmalar olarak kabul edilmekte olup bu nedenle kesinlikle alanında deneyim sahibi olan SEO uzmanlarınca yapılmalıdır. İlk etap internet sitesinin link yapısını incelemek, anahtar kelimeler için doğru seçimlerde bulunmak, sitede yer alacak olan içeriklerin SEO ile uyumlu olmasını sağlamak ve site için verilecek olan backlinkler konusunda kaliteli seçimlerde bulunmak çok önemlidir. İş bölümü yapılarak gerçekleştirilecek olan profesyonel çalışmalar kesin sonucun elde edilmesini sağlaması açısından çok önemlidir.

Kurumsal SEO Çalışmaları Kesinlikle Takip Edilmelidir

SEO çalışmalarının bu alanda bilgi ve deneyim sahibi olan bir SEO uzmanı tarafından yapılması çok önemlidir. Günümüzde bu alanda hizmet veren ve tek amacı SEO danışmanlığı hizmeti sunmak olan şirketlerin sayıları her geçen gün artarken bu alanda hizmet almak isteyen markaların kesin sonuç için profesyonel şirketleri tercih etmeleri çok önemlidir. SEO çalışmasının başarısı çalışmanın sürekli olarak düzenli bir şekilde yapılmasına bağlıdır ki bu da çalışma yükünü arttıran önemli faktörlerden biridir. Aynı alanda hizmet veren ve aynı anahtar kelime hedefi olan sitelerin sayılarının her geçen gün artması ve arama motorlarının algoritma değişikliğine gitmeleri gibi farklı kriterler bu çalışmaların düzenli olarak takibini zorunlu hale getirmektedir.

Mümkün Olan En Düşük Maliyetle En Etkili Reklam İçin “SEO”

Hedef kitlenize kısa sürede daha kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlayan SEO çalışmaları bu sayede reklam maliyetlerinin de düşmesi anlamına gelmektedir. Dijital reklam hizmetleri farklı pek çok avantaj sunmakla beraber yine de başarılı bir şekilde yapılan SEO çalışmaları ile bu reklamlara olan ihtiyaç azaltılmakta ve potansiyel müşteriler internet sitesine başarılı bir şekilde ulaştırılarak daha düşük maliyetlerle daha fazla satış yapılmasına olanak sağlanmaktadır.

Kurumsal SEO Ayrıcalıklarından Yararlanın

SEO hizmeti satın almak istediğinizde en önemli önceliğiniz Kurumsal SEO hizmeti sunan şirketler ile çalışmak olmalıdır. Aksi durumda istediğiniz sonuçları elde edemeyeceğiniz için zamanınız boş yere harcanacağı gibi oluşan bu durumdan olumsuz etkilenmeniz kaçınılmaz bir hale gelecektir. Ne yazık ki günümüzde bu alanda hizmet veren ve kendisini “SEO Uzmanı” olarak tanıtan çok sayıda kişi bulunmakta olup bu kişilerin yapmış oldukları sahte SEO çalışmaları internet sitelerine ciddi zararlar vermektedir. Çünkü hileli bir şekilde arama motorlarının üst sıralarına taşınan bu siteler arama motorları tarafından tespit edilmekte ve hile yaptıkları için cezalandırılmak amacı ile en son sayfalara atılmaktadır. Bu tip sorunlar yaşamak isteyen şirketlerin mutlaka referans veren, kaliteli ve dürüst hizmet sunan kurumsal SEO markaları ile çalışmaları çok önemlidir.

İyi Bir SEO Uzmanı Nasıl Olmalı?

Alınan hizmetin kalitesi SEO uzmanı olarak çalışan kurumun bu alanda ne kadar bilgi sahibi olduğuna da bağlıdır. SEO uzmanı bu çalışmanın sadece temel prensiplere bağlı olmadığını bilir ve potansiyel ziyaretçi eğilimlerini de dikkate alır. İnsanların arama şekilleri ve aradıkları bilgilere çok daha kolay bir şekilde ulaşmaları gibi farklı kriterleri yerine getirir. Sürekli olarak kendisini yenilemeye çalışır, farklı şeyler denemekten korkmaz ve arama motorlarında yapılan güncel değişimleri anlık olarak takip etmeye yönelik olarak araştırır.

SEO Uzmanlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Arama motorunda çok kısa sürede hızlı bir şekilde üst basamaklara tırmanmak kısa sürede oldukça etkin sonuçlar verse de uzun vadede bunun ağır sonuçları olacağı bilinmelidir. Günümüzde arama motorları sürekli olarak güncellenmekte ve bu tip açıkları kullanan yani hileli şekilde kısa sürede üst basamaklara taşınan internet sitelerine ciddi cezalar verilmektedir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biride kişinin SEO çalışması için tercih edeceği firmanın Kurumsal SEO çalışması sunuyor olmasıdır. Yine SEO çalışması sürekli olarak takip edilmeli, gereken tüm güncellemeler mümkün olduğunca kısa süreler içerisinde tamamlanmalıdır.

Seo ile ilgilenmek istiyorum 🙂

Rakiplerinizin önüne geçin

Web sitenize ziyaretçi çekmekte zorlanıyorsanız bizimle iletişime geçmek iyi bir başlangıç olabilir.