Please wait...

'

Hakkımızda

Beyyazilim Kurumsal Web Hizmetleri Zenruba Elektronik Mağazacılık ve Tic. Ltd Şti

Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

2014 Yılında Zenruba Elektronik Mağazacılık ve Tic Ltd Şti firması adı altında faaliyete geçen firma, sektörde adı geçen bir çok web sitesini bünyesinde bulundurmaktadır.2017 yılı içerisinde deneyimlerimizi kurumsal müşterilerine ile paylaşma düşüncesi ile birlikte ``Bey Yazılım`` adı altında faaliyetlere başlanlanmıştır.

Yazılım sektörü içerisinde güvenilirlik kavramını güçlendirmek adına müşterilerimize hoş bir hizmet verebilmek için çalışma arkadaşlarımızı yazılımsal anlamda güçlendiriyoruz.</p> <p>Hedeflerimiz arasında kurumsal kimliğe ihtiyaç duyan, kurumsal kimliği olupta sektörde yeteri kadar yer bulamamış olan küçük, orta ve büyük ölçekli firmaların yazılımsal sorunlarını çözerek hedefe ulaşma doğrultusunda zeki,keskin fikirlerle birlikte yükselişe giden yolda yol arkadaşı olmak var.

Güven Temeli Ticaret

Güven kazanmış bir firma olarak en önemli silahımız Müşterilerimizi yarı yolda bırakmayarak başarıya ulaşmaları için tüm gücümüzle çalışmamızdır. Başarmak istediğinizi biliyoruz ve başarmanız için bizimle iletişime geçmenizi diliyoruz.

Başarınız Başarımızdır

Müşterilerimizin başarısı kendi başarımız ile pararel olarak benimsiyor ve bu doğrultuda çabalıyoruz. Dijital dünyada yol arkadaşınız olmaktan büyük keyif alıyoruz.