Web Tabanlı Özel Yazılım

Genel kullanım amacı ile geliştirilen çok sayıda yazılım bulunmakta olup bazı durumlarda ortaya çıkan ihtiyacın çözümüne yönelik olarak özel yazılımların geliştirilmesi gerekebilmektedir.

Web Tabanlı Özel Yazılım


Genel kullanım amacı ile geliştirilen çok sayıda yazılım bulunmakta olup bazı durumlarda ortaya çıkan ihtiyacın çözümüne yönelik olarak özel yazılımların geliştirilmesi gerekebilmektedir. Hazırda bulunmayan ve müşteriden gelen talebe yönelik olarak özel olarak geliştirilen yazılımlara özel yazılım adı verilmekte olup web tabanlı özel yazılım gelen siparişe yönelik üretilmektedir.


Talep edilmesi durumunda özel olarak üretilen bu yazılımlar gelen talebe bağlı olarak farklı yazılımlar ya da makineler tek yönlü ya da çift yönlü olacak şekilde data akışına da izin veren özel yazılımlardır. Üretilen bu tip yazılımlar genelde firmaların kendilerine özel olarak üretilmekte olduğu için özel yazılımların örnek olarak gösterilmesi ya da referans olarak sunulması yazılımın korunması gereken gizliliğini ihlal etmek anlamına geleceği için etik bulunmamaktadır.


Özel yazılımın baştan hazırlanması gibi aynı zamanda daha önce projesi gerçekleştirilen yazılımların bakım desteği de sağlanmaktadır. Zaten hazırlanan yazılımlar şu anda ihtiyaç duyulmayan ancak ileride oluşabilecek ihtiyaçları karşılayabilmesine olanak sağlamak amacı ile kaynak kodu gelişimine açık olarak üretilmektedir. Bu sayede ileriki dönemde oluşabilecek ihtiyaçlar ya da kullanım sonrası şirketlerin yeni taleplerinin karşılanması sağlanmakta ve geliştirilen yazılımın daha da ileriye taşınmasını sağlayacak bir alt yapı oluşturulmaktadır.Yenilikler ve Kampanyalarımızdan haberdar olmak için E-posta listemize kayıt olun
Yepyeni Pazarlara ve Satış kanallarına ulaşmak, Teknoloji'nin nimetlerinden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.
İletişim Ofis Tel : 0264 - 582 0025
Genel İletişim - bilgi@beyyazilim.com
Destek Ekibi - destek@beyyazilim.com
Grafik Tasarım - grafik@beyyazilim.com
Yazılım Ekibi - yazilim@beyyazilim.com