Neden bir web sitesine İhtiyacınız var?

Sayfamızda dolaşıyor olmanız web sitesi yaptırmaya karar vermiş olduğunuzun bir alameti olsa gerek.

Neden bir web sitesine İhtiyacınız var ?


Sayfamızda dolaşıyor olmanız web sitesi yaptırmaya karar vermiş olduğunuzun bir alameti olsa gerek.Üzülmeyin doğru yerdesiniz. Firmanızın ihtiyaçlarını karşılayacak şık ve kullanışlı bir siteye ihtiyacınız var. Bir web sitesi isviçre çakısı gibi olmalı. "Sade ve Kullanışlı"


Web sitenizin olmaması veya olan web tasarımın yetersiz olması farkında olmasanız da internet ile uyumlu firmalar için büyük kayıp olarak görürürüz. Web Tasarım Ajansı olarak bu sorunlarla sık sık karşılaşmaktayız.


Web sitesi tasarım hizmetleri politikamızda, bize gelen uyumsuz web site tasarımlarını düzeltmek yerine, ihtiyaçları belirleyerek daha uyumlu ve profesyonel kurumsal web site tasarımları sunuyoruz.


Genellikle web sitesi tasarlayan firmalar kurumsal kimliği gözardı ederek müşteri ihtiyaçlarını yok sayarak kendi arşivinde bulunan kalıplaşmış tasarımları kurumsal firma sitesi adı altında müşterilere sunmaktadır.


Kurumsal firma sitesi tamamen özgün ve kurumsal düşünce ile tasarlanması gerekir. Kurumsal web sayfası dizayn etmeden önce firmaların vizyon ve misyonunu benimsemek tasarım ajansı olarak ilkelerimiz arasındadır.


Müşterileriniz başka firmalara kaçırıyor olabilir misiniz ?


Farkında olmadan müşterileriniz daha profesyonel web sitesi olan firmalara göz atıyor, iletişime geçiyor ve belki de alışveriş yapıyor olabilir. Bu durum çok can sıkıcı olsa da bu durumu tersine çevirmek için geç kalmış sayılmazsınız.


Web site yaptırmanın işletmeme ne gibi bir faydası olabilir ?


  • Müşteri kazandırır,
  • Prestijiniz artar,
  • Reklam verirken belirli konulara sahip olan web sitelerini ve yüksek kaliteye sahip olan haber sitelerini seçmenize olanak sağlar.

Bakıldığı zaman işletmelerin kuruluş amacı müşteri kazanmak ve satış yapmak... Profesyonel yapılmış ve yönetilen web siteleri için satış yapmak çok daha kolay.


Zaten web sitem var söylediklerinizi hiç göremedim neden ?


İnternette Web siteniz var fakat müşteri gelmiyor...


Bunun 2 nedeni olabilir ;

  • Web siteniz yeterince iyi değildir
  • Siteniz için seo çalışması yaptırmamışsınızdır.

Web Site ajansları genellikle sabit fiyatlar sunar.

Web Site Tasarım fiyatları yapılacak olan kurumsal web sitesine göre değişiklik gösterir. Takdir edilirki, kurumsal firmaların özel web tasarımları, özellik anlamında farklılık gösterir.


Web siteniz iyi olsa da bazen müşteriler sizi arama motorlarında görünmüyor olabilir. Web tasarımından ziyade site içi yapılması gereken optimizasyonlar da önemlidir.


Fazla vakit kaybetmeyin,


Ekibimiz, İşletmenize özel profesyonel bir web sitesi tasarımı yapmak için sabırsızlanıyor.


Yenilikler ve Kampanyalarımızdan haberdar olmak için E-posta listemize kayıt olun
Yepyeni Pazarlara ve Satış kanallarına ulaşmak, Teknoloji'nin nimetlerinden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.
İletişim Ofis Tel : 0264 - 582 0025
Genel İletişim - bilgi@beyyazilim.com
Destek Ekibi - destek@beyyazilim.com
Grafik Tasarım - grafik@beyyazilim.com
Yazılım Ekibi - yazilim@beyyazilim.com