Hizmetlerimiz

Firmanızın sahip olduğu prestiji asla göz ardı etmeyin ve kalitesiz bir web sitesi ile yola çıkmayın. Bunun yerine titiz bir çalışma yürütün ve olası bir müşteri gözü ile internet sitenize dışarıdan bakarak sadece sitenizi çok beğendiyseniz onay verin.

Web Tasarım


İnternet sitenizin ilk kurulumunda seçeceğiniz doğru tasarımcı başarılı bir çalışmanın ilk anahtarı ve kurumsal kimliğinizin başarılı bir şekilde yansıtılmasının garantisidir.


Web Güncelleme


Kurulan web siteniz alanında uzman olan ekibimiz tarafından talepleriniz doğrultusunda gelişmeler takip edilerek düzenli bir şekilde güncellenir.


Web Yazılım


Yazılım konusunda uzman kişilerden oluşan ekibimiz profesyonel bir şekilde web tabanlı çözümler üretme görevini üstlenmektedir.


S.E.O.


Arama motorları için optimizasyon hizmetlerimiz üstlendiğimiz tüm çalışmalarımızda standart olarak gerçekleştirilen hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Yani istisnasız olarak tüm hizmetlerimizde gerçekleştirilmektedir.


Tanıtım Videoları


Profesyonel bir ekiple hazırlanan ve markanızın imajını kusursuz bir şekilde yansıtacak olan tanıtım videoları çekilmektedir.


Kurumsal Kimlik


Marka olmanın en önemli unsuru firmanızın kurumsal bir kimlik edinmesini sağlamaktır.


Web Sitesi Niçin Önemli?


  • Unutulmamalıdır ki günümüzde artık yeni bir marka, ürün ya da firma hakkında bilgi almak isteyen kişiler artık ilk olarak internet üzerinden araştırma yapmayı tercih etmektedir.
  • Uzun yıllardır hizmet veren eski şirketlerde ve markalarda dahi yeni müşterilere ulaşmanın en garanti yolu internettir ve internet sitesi olmayan kurumlar, markalar ve işletmeler bu potansiyel müşterilere ulaşma fırsatını kaçırmaktadır.
  • Şirketinizi internet üzerinden temsil eden internet siteniz ne kadar başarılı bir şekilde hazırlanırsa sizi o kadar iyi bir şekilde temsil edecektir. Kalitesiz şekilde hazırlanan internet siteleri ise ne yazık ki kötü bir izlenim oluşmasına neden olacaktır.
  • Web siteniz sizin hakkınızda müşterilerinizin ilk izlenimi oluşturmasını sağlayacaktır. Çok kaliteli olarak hazırlanan bir internet sitesi bu izlenimi edinmenizi kolaylaştırırken aynı sektörde hizmet verdiğiniz daha küçük bir markanın kaliteli web sitesi sizi potansiyel müşterilerin gözünde ikinci plana itecektir.

Başarısız Bir Web Sitesi İle Asla Yola Çıkmayın!


Firmanızın sahip olduğu prestiji asla göz ardı etmeyin ve kalitesiz bir web sitesi ile yola çıkmayın. Bunun yerine titiz bir çalışma yürütün ve olası bir müşteri gözü ile internet sitenize dışarıdan bakarak sadece sitenizi çok beğendiyseniz onay verin.


Uzman Olmayan Kişilerle Çalışmayın


Bu işte bilgisi olduğu ya da sizin tanıdığınız bir kişi olması nedeni ile internet sitenizi kimseye emanet etmeyin. Alanında bilgi sahibi olan ve uzmanlık edinen kişilerle çalışın.


Mutlaka Referans İsteyin


Çalışmaya karar verdiğiniz kişi, ekip ya da kurumdan mutlaka referans çalışmaları örnek göstermelerini isteyin. Referans web sitelerini incelemeden karar vermeyin.


Sitenizde Sadece Kaliteli İçeriklere Yer Verin


İnternet siteniz oluşturulurken sadece grafik tasarım ve dış görüntüsüne önem vermeyin. Bunun yanı sıra internet sitenizin kaliteli içeriğe sahip olmasına özen gösterin. Sunduğunuz hizmet ve satış görevini üstlendiğiniz mallar için tanıtıcı ve bilgilendirici içeriklere yer verin.


Sorumlulukları Yazılı Olarak Belirleyin


Sorumluluklarını yazılı olarak karşılıklı imzalanan bir sözleşme ile kayıt altına alın. Sözleşmede her iki tarafında sorumlukları ve internet sitesinin planlaması yer alsın.


İnternet Sitenizi Düzenli Olarak Güncelleyin


İnternet sitenizin aktif kullanıcı ziyaretini sağlayabilmek için mutlaka internet sitenizi düzenli aralıklarla güncelleyin. İnternet sitenizin başarılı olup olmadığını bu alanda hizmet veren profesyonel ekiplere kontrol ettirmeyi ihmal etmeyin. Her şeyin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olmaktan çekinmeyin.


Yenilikler ve Kampanyalarımızdan haberdar olmak için E-posta listemize kayıt olun
Yepyeni Pazarlara ve Satış kanallarına ulaşmak, Teknoloji'nin nimetlerinden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.
İletişim Ofis Tel : 0264 - 582 0025
Genel İletişim - bilgi@beyyazilim.com
Destek Ekibi - destek@beyyazilim.com
Grafik Tasarım - grafik@beyyazilim.com
Yazılım Ekibi - yazilim@beyyazilim.com